Kontakta oss

Ring oss idag!
031-65 64 70

  

Safe Control Materialteknik AB
Tillgängligheten 1
417 01 Göteborg

E-mail: info@safecontrol.se

Öppettider

Telefon- och besökstider
Måndag-fredag    07.30-16.00

Mekanisk verkstad
Måndag-fredag    07.00-16.00

Se årets avvikande öppettider »

Medarbetare på Safe Control

Johan Ageryd
Kvalitetschef | Ansvarig Metallografi

Kemi | Metallografi

Tel: 031-65 64 94
johan.ageryd@safecontrol.se

Andreas Alm
Ansvarig Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
andreas.alm@safecontrol.se

Peter Almthén

Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
verkstad@safecontrol.se

Lars Andersson
VD


Tel: 031-65 64 86
lars.andersson@safecontrol.se

Harald Fredriksson
Ansvarig Mekanisk provning och IT

Tel: 031-65 64 98
harald.fredriksson@safecontrol.se

Anders Hedlund

Kemi | Mekanisk provning | Metallografi

Tel: 031-65 64 97
anders.hedlund@safecontrol.se

Sandra Johansson
Ansvarig Miljöteknik

Miljöteknik | Teknisk renhet | Kemi

Tel: 031-65 64 88
sandra.johansson@safecontrol.se

Glenn Magnusson

Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
verkstad@safecontrol.se

Dan Mattsson

Metallografi

Tel: 031-65 64 82
dan.mattsson@safecontrol.se

Veronica M. Orvheden
Ekonomichef

Ekonomi | Marknad 

Tel: 031-65 64 95
veronica.orvheden@safecontrol.se

Conny Sträng

Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
verkstad@safecontrol.se

Catarina Wernlund
Marknadschef | Ansvarig Kemi

Kemi

Tel: 031-65 64 93
catarina.wernlund@safecontrol.se

Özkan Özel

Kemi | Miljö

Tel: 031-65 64 99
ozkan.ozel@safecontrol.se

 
 

Vill du bli kontaktad?

Skicka din fråga till oss så besvarar vi den inom 24 timmar.