Kontakta oss

Ring oss idag!
031-65 64 70

  

Besöks- och postadress:
Safe Control Materialteknik AB
Tillgängligheten 1
417 01 Göteborg

E-mail: info@safecontrol.se

Öppettider

Telefon- och besökstider
Måndag-fredag    07.30-16.00

Mekanisk provning och verkstad
Måndag-fredag    07.00-16.00

Se årets avvikande öppettider »

Jobba hos oss »

Medarbetare på Safe Control

Johan Ageryd: Kvalitets- och metallografiansvarig

Johan Ageryd

Kvalitetschef | Ansvarig Metallografi

Avdelning: Metallografi, Kemi

Tel: 031-65 64 94
johan.ageryd@safecontrol.se

Andreas Alm: Ansvarig Mekanisk verkstad

Andreas Alm

Ansvarig Mekanisk verkstad


Avdelning: Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
andreas.alm@safecontrol.se

Peter Almthén: Mekanisk verkstad

Peter Almthén


Avdelning: Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
verkstad@safecontrol.se

Lars Andersson: VD

Lars Andersson

VD
Ansvarig Haveri- & skadeutredning


Tel: 031-65 64 86
lars.andersson@safecontrol.se

Harald Fredriksson: Ansvarig Mekanisk provning och IT

Harald Fredriksson

Ansvarig Mekanisk provning och IT


Avdelning: Mekanisk provning

Tel: 031-65 64 98
harald.fredriksson@safecontrol.se

Anders Hedlund: Kemi, Mekanisk provning, Metallografi

Anders Hedlund

Avdelning: Kemi, Mekanisk provning, Metallografi

Tel: 031-65 64 97
anders.hedlund@safecontrol.se

Sandra Johansson: Ansvarig Miljöteknik

Sandra Johansson

Ansvarig Miljöteknik

Avdelning: Miljöteknik, Teknisk renhet, Kemi

Tel: 031-65 64 88
sandra.johansson@safecontrol.se

Dan Mattsson: Metallografi

Dan Mattsson


Avdelning: Metallografi

Tel: 031-65 64 82
dan.mattsson@safecontrol.se

Veronica Orvheden, ekonomichef

Veronica M. Orvheden

Ekonomichef


Avdelning: Ekonomi, Marknad, Utbildning

Tel: 031-65 64 95
veronica.orvheden@safecontrol.se

Conny Sträng, Mekanisk verkstad

Conny Sträng


Avdelning: Mekanisk verkstad

Tel: 031-65 64 96
verkstad@safecontrol.se

Catarina Wernlund: Ansvarig Kemi och Marknad

Catarina Wernlund

Marknadschef | Ansvarig Kemi


Avdelning: Kemi, Marknad, Utbildning

Tel: 031-65 64 93
catarina.wernlund@safecontrol.se

Özkan Özel, Kemi och Miljöteknik

Özkan Özel



Avdelning: Miljöteknik, Kemi

Tel: 031-65 64 99
ozkan.ozel@safecontrol.se

Vill du bli kontaktad?

Skicka din fråga till oss så besvarar vi den inom 24 timmar.